محل تبلیغات شما

سریال سیب ممنوعه قسمت 209

سریال سیب ممنوعه قسمت 209 دوبله فارسی
ییلدیز از ما باهوش‌تر شده

وقتی هالیت به خانه می آید، بچه ها مشغول دیدن فیلم هستند. او به آنها میگوید که برای شام ، مهمان دارند و لیلی قرار است بیاید. بچه ها با وجود اینکه از لیلی خوششان نمی‌آید، بخاطر روحیه هالیت چیزی نمی‌گویند و طبیعی رفتار میکنند. آیسل وقتی می فهمد که لیلی قرار است بیاید، پنهانی با ییلدیز تماس میگیرد و با حرص این خبر را به او میدهد. ییلدیز عصبی می شود و سریع هالیت جان را حاضر میکند تا با خودش به آنجا ببرد.
در خانه، اندر بخاطر رفتن اریم ناراحت است، و نگران است که هالیت او را دوباره اذیت نکند. کایا نیز به او دلداری میدهد و از او میخواهد که انقدر بدبین و شکاک نباشد.
ییلدیز که سوار تاکسی شده،با لیلا تماس میگیرد و به بهانه اینکه قرار است جایی برود، میگوید که هالیت جان را به آنجا می آورد. لیلا بخاطر آمدن لیلی هول می شود و چیزی به ییلدیز نمی‌گوید.
کمی بعد، لیلی به خانه هالیت می آید.‌ آنها بعد از سلام و احوالپرسی با بچه ها سر میز شام می روند. لیلی که سعی دارد با صحبت کردن، دل بچه ها را به دست بیاورد، میخواهد شروع به صحبت کند.

برای ادامه کلیک کنید


همه چی لیلی ,هالیت ,ییلدیز ,بخاطر ,تماس میگیرد ,لیلی قرار ,ممنوعه قسمت منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ffghh اینجا همه چی هست بهترین عکس ها و کاریکاتور های فوتبالیست ها و مربی های فوتبال آموزش نگهداری از گربه معرفی کالا فروشگاهی دنیای از خوشمزه ها محمد صادق حسنی جوریابی آشپزی اطلاعات تخصصی صنعت ساختمان